Ідентифікація, персоналізація і контроль доступу

Ідентифікація, персоналізація і контроль доступу

Аутентифікація і ідентифікація, управління доступом від СКД "ОЛТЕКС"

Ідентифікацію і аутентіфікаціюможно вважати основою програмно-технічних засобів безпеки, оскільки інші сервіси розраховані на обслуговування іменованих суб'ектов.Ідентіфікація і аутентіфікація- це перша лінія оборони, "прохідна" інформаційного простору організації.

Ідентифікація дозволяє суб'єкту (користувачеві, процесу, що діє від імені певного користувача, чи іншого апаратно-програмному компоненту) назвати себе (повідомити своє ім'я). За допомогою аутентифікації друга сторона переконується, що суб'єкт дійсно той, за кого він себе видає. Як синонім слова "аутентифікація" іноді використовують словосполучення "перевірка справжності".

Монтаж і установка контролю доступу виробляються висококласними фахівцями СКД ОЛТЕКС Київ. Реалізуємо і встановлюємо найсучасніше обладнання, що забезпечує контроль доступу з миттєвою ідентифікацією особи співробітника

Проектування і монтаж систем контролю доступу, СКУД, Доступ по відбитку пальця, обладнання для побудови СКУД. Київ

Системи контролю і управління доступом (СКУД) сьогодні невід'ємна частина інтегрованих систем безпеки об'єктів.

СКУД дозволяють обмежити, регламентувати, впорядкувати доступ в різні приміщення, при цьому фіксуючи інформацію про переміщення для подальшого її використання.

Застосування подібних систем дозволяє фіксувати як загальна кількість людей, що знаходяться на об'єкті, так і місцезнаходження кожного з них, вести табельний облік співробітників.

Пропонуємо для впровадження програмно-технічні рішення та обладнання для побудови СКУД.

Особливості системи і широкий спектр обладнання, що застосовується дозволяють використовувати її як в невеликих фірмах, в яких потрібно автоматизація обліку робочого часу, так і на великих підприємствах, де необхідно контролювати переміщення сотень співробітників, клієнтів і гостей.

Система призначена для контролю і обмеження доступу в приміщення, будівлі, особливі зони і на територію співробітників, клієнтів і гостей, а також для контролю в'їзду та виїзду автотранспорту.

Основні функції системи:
  • виготовлення перепусток і ведення електронної картотеки виданих перепусток з отриманням звітних і довідкових даних по їх реєстрації та приладдя;
  • ведення автоматизованого обліку входу і виходу персоналу через пункти проходу на територію підприємства або в приміщення, що охороняються;
  • установка і автоматизований контроль обмежень і дозволів щодо допуску персоналу на територію підприємства і приміщення, що охороняються;
  • ведення автоматизованого обліку осіб, які відвідують підприємства та підрозділи;
  • облік в'їзду і виїзду автотранспорту через контрольно - пропускний пункт;
  • обробка даних, пов'язані з проходами через контрольні пункти системи і формування звітів по обліку робочого часу і порушеннях внутрішньооб'єктного режиму.

Замовити