Промислова безпека виробничих об'єктів

Промислова безпека виробничих об'єктів

Фахівці нашої компанії СКД Олтекс Київ займаються налаштуванням систем відеоспостереження, монтажем (інсталяцією) систем технічної безпеки будь-якої складності які існують в наш час. Так само у нас ви можете придбати обладнання (системи технічної безпеки, домофони, камери, охоронна сигналізація, реєстратори) для будь-якої з обраних систем безпеки, за прийнятними цінами.

Для безпеки Ваших об'єктів наші фахівці проведуть підбір обладнання в залежності від поставлених цілей і виділених коштів на систему в цілому. Зроблять заміну застарілих систем новим обладнанням, яке перестало відповідати новим сучасним вимогам і стандартам. Проведуть монтаж нових кабельних ліній, якщо буде потрібно і є технічна можливість виконання даних робіт.

СКД ОЛТЕКС Київ пропонує Вам високоякісні послуги по безпеці підприємств:
  • встановлення системи відеоспостереження;
  • встановлення системи доступу;
  • охоронна сигналізація для виробничих об'єктів;
  • комплекс послуг в охороні та забезпеченні безпеки промислових об'єктів;
  • проведення аналізу вразливості об'єкту;
  • проектування систем охоронної сигналізації;
  • Підбір обладнання, що відповідає вимогам Замовника;
  • Супровід, ремонт, обслуговування устаткування.
Монтаж і установка контролю доступу СКУД (відеодомофони, відеоспостереження, відеорегістрація, охоронна сигналізація.) Відеоконтроль робочої або торгової території.

СКД ОЛТЕКС Київ : поставляємо і встановлюємо системи контролю доступом, новітні розробки для відстеження ефективності роботи співробітників організації. Системи контролю доступом дозволяють зафіксувати час знаходження на робочому місці кожного з Ваших співробітників, а також - забезпечити контроль доступом в цілях безпеки. Монтаж і установка контролю доступу виконуються висококласними фахівцями.

Реалізуємо і встановлюємо найсучасніше обладнання, що забезпечує контроль доступу з миттєвої ідентифікацією особи співробітника; нами реалізуються як автономні системи контролю доступу, так і мережеві системи контролю управління доступом - для великих організацій і
бізнес-центрів. Установка, монтаж контролю доступу відповідає всім технічним вимогам.

Продаж систем відеоспостереження, а також - установка, монтаж системи відеоспостереження здійснюються у відповідності з усіма стандартами.

Замовити