Монтаж структурованих кабельних систем (СКС)

Монтаж структурованих кабельних систем (СКС)

Структурована кабельна система (СКС) – становить основу інформаційної системи будь-якого підприємства. Дана система може забезпечувати з'єднання великої кількісті інформаційних сервісів  різних за своїм призначенням: локальну чи телефонну обчислювальну мережу, системи відеонагляду та спостереження, системи безпеки та ін. Як правило монтаж структурованої кабельної системи зазвичай роблять перш, ніж отримується інформація про потрібну швидкість пересилання даних, кількість користувачів та типів протоколів. 

Під час проектування СКС передбачається застосування всіх елементів мережі в єдину систему. 

Кабельна мережа - це комплекс різних пристосувань: 
  • шнури з'єднувальні; 
  • кабелі оптичні та мідні; 
  • кабельні роз'єми; 
  • допоміжне обладнання. 
Організація Структурованої кабельної системи (СКС)

СКС може використовувати одну й ту ж локальну мережу для вирішення різних завдань. Найпоширенішими з яких є – комп'ютерна та телефонна мережі. Дані види мереж можуть бути використані для підключення різного обладнання, до цього ж,  одні й ті ж самі кабелі можуть бути використані для встановлення як телефонного апарату, так і робочої станції. 

Організація структурованої кабельної системи містить наступні етапи:
  • Проектування. Містить в собі керування, довговічність та продуктивність. Як наслідок, проектування дає можливість скласти детальну схему мережі, визначити кошторис необхідного обладнання та отримати перелік робіт для виконання. 
  • Проведення монтажу. Прокладення кабелів, монтажні роботи по встановленню необхідного обладнання, підключення пасивного мережевого обладнання. Обов'язкове тестування системи. Визначення якості виконаних робіт та забезпечення необхідних характеристик структурованої кабельної системи за вимогами Замовника. 
Якщо мережа правильно встановлена, - вона легко може розширюватися та модернізуватися без зупинки процесу всієї системи. 

Структурована кабельна система може бути легко адаптована до будь-яких змін у побудові Вашої  корпоративної мережі. Будь-які зміни в структурі Вашого підприємства (підключення нового обладнання, переміщення підрозділів, або окремих співробітників) не вимагає прокладки додаткової проводки.

Замовити