Проектування, монтаж та пуско-наладка систем протипожежного захисту

Проектування, монтаж та пуско-наладка систем протипожежного захисту

Проектування протипожежних систем


ПРОЕКТУВАННЯ ПРОТИПОЖЕЖНИХ СИСТЕМ

Проектування протипожежних систем необхідно для забезпечення протипожежного захисту об'єктів від пожеж. Для кожного об'єкта потрібна розробка технічної документації відповідно до чинного законодавства.

Наша компанія СКД ОЛТЕКС Київ виконує роботи з проектування протипожежних систем в швидкі терміни і за доступними цінами. При цьому якість наших робіт з проектування протипожежних систем говорить сама за себе - ми гарантуємо, що розроблена нами документація пройде всі необхідні перевірки. Ви отримаєте позитивний висновок експертизи і зможете успішно продовжити роботу над проектом.

Технічна основа проектування протипожежних систем - використання спеціальних методів і розрахунків, грамотно провести які можуть тільки висококваліфіковані фахівці.

Ми виробляємо проектування протипожежних систем, а також надаємо повний супровід при затвердженні проекту у відповідних органах.

Якісне проектування протипожежних систем, допоможе Вам у майбутньому істотно заощадити при придбанні та монтажі необхідного обладнання та підвищити безпеку Ваших об'єктів.

Ми успішно виконуємо проектування протипожежних систем вже більше 10 років. Ви можете ознайомитися з нашим портфоліо: виконані роботи з проектування протипожежних систем.


МОНТАЖНІ РОБОТИ

Монтаж системи протипожежного захисту об'єкта - це серйозний і відповідальний процес, що впливає на надійність і ефективність як окремих елементів так всієї системи в цілому, а в кінцевому рахунку на безпеку людей і розмір матеріальних збитків від пожежі. Досвід показує, що грамотний монтаж і пуско-наладка виключають не менше 80% можливих проблем при експлуатації будь-якої системи безпеки. Решта 20% залежать від типу апаратури і її надійності. Завжди дуже складно розбиратися в причинах несправності системи на об'єкті в разі очевидного неякісного монтажу. Кількість можливих причин несправності в цьому випадку зростає в геометричній прогресії і щоб їх виключити, будуть потрібні великі трудовитрати.

Наша компанія має багаторічний успішний досвід у виконанні робіт з обладнання будівель і споруд автоматичними системами протипожежними захисту в тому числі:
 • автоматичними установками водяного, пінного, газового та порошкового пожежогасіння;
 • автоматичними системами охоронно-пожежної сигналізації;
 • системами управління установками димовидалення.
Ми пропонуємо виконання монтажних робіт «під ключ» відповідно до розробленої проектно-кошторисною документацією і дотриманням всіх правил техніки безпеки. Завдяки наявності власної виробничої бази ми можемо запропонувати Замовнику весь спектр послуг по оснащенню об'єкта технічними засобами протипожежного захисту за оптимальною ціною. Що в свою чергу дозволить Замовнику в найкоротші терміни ввести систему протипожежного захисту об'єкта в експлуатацію та забезпечить високу якість і довговічність роботи встановленого обладнання.


ПУСКО-НАЛАГОДЖУВАЛЬНІ РОБОТИ

Будь-яка автоматична система протипожежного захисту складається з кількох основних елементів, для правильної і злагодженої роботи яких необхідно провести пуско-налагоджувальні роботи. Ці роботи полягають в налаштуванні параметрів всіх елементів системи, перевірці виконавчих пристроїв на працездатність, а також пошуку та усунення несправностей після закінчення монтажних робіт.

Роботи по пуско-налагодження проводяться кваліфікованими фахівцями нашої компанії і включають в себе:
 • огляд устаткування і об'єкта, технічні консультації з питань монтажу обладнання;
 • контроль правильності монтажу відповідно до наданої проектно-кошторисною документацією і технічною документацією виробника;
 • контроль монтажу трубопроводів і арматури (клапани, засувки, фільтри і т.п.);
 • контроль монтажу обладнання і прокладання кабельних трас;
 • оформлення Акта готовності установки до виробництва пуско-налагоджувальних робіт;
 • перевірка правильності підключення електроустаткування і контрольно вимірювальних приладів (в тому числі контроль відсутності КЗ, замір опору ізоляції);
 • конфігурація і параметрування автоматики згідно алгоритму роботи установки і технічної документації виробника
 • опресовування технологічної частини системи, перевірка на герметичність, перевірка на відповідність робочим параметрам;
 • пробний пуск в ручному режимі і перевірка працездатності системи в автоматичному режимі;
 • визначення відповідності поточних параметрів (натиск, продуктивність) проектним параметрам, контроль споживаних струмів;
 • контроль спрацьовування пристроїв захисту (реле сухого ходу, перевищення тиску на виході, перегрів електродвигунів і т.д.);
 • остаточна налагодження системи в робочих режимах, перевірка працездатності системи в цілому;
 • навчання технічного персоналу Замовника прийомам правильної експлуатації системи;
 • оформлення Акта про закінчення пуско-налагоджувальних робіт.

Замовити