Проектування, монтаж систем безпеки

Проектування, монтаж систем безпеки

Електромонтажні роботи, супутникове телебачення, монтаж систем безпеки і систем відеоспостереження в Києві і області.

Ми виконуємо повний спектр електромонтажних робіт, необхідних для обладнання Ваших будинків, квартир, комерційної нерухомості усіма видами провідних та безпровідних систем: електричними мережами, комп'ютерними мережами, охоронними системами, системами відеоспостереження та супутникового телебачення.

Прокладка кабельних трас, установка електрофурнітури (розетки, вимикачі тощо)

Розробка і установка системи контролю доступу офісу або котеджу, дачі, заміського будинку (Монтаж СКУД)

Проектування і монтаж системи контролю доступу для дому та офісу.

Розробку і установку системи контролю доступу котеджу, дачі, заміського будинку або квартири доцільно проводити одночасно з монтажем систем безпеки (охоронною сигналізацією, відеоспостереженням).

Системи контролю і обмеження доступу для заміського будинку, дачі або квартири використовуються для автоматизованого допуску в окремі приміщення або будівля осіб, які мають відповідні права.

Принцип дії заснований на застосуванні апаратно-програмного комплексу для обмеження переміщення людей і транспорту по території об'єкта за допомогою контролю точок проходу. Можлива установка невеликих систем на 1 - 3 входу або систем призначених для контролю переміщення декількох тисяч співробітників і відвідувачів об'єкта. Ідентифікація людини виробляється шляхом зчитування унікального коду з магнітною або електронної карти або введення числового коду.

У СКУД (систему контролю і управління доступом) входять контролери, зчитувачі і виконавчі пристрої. Також до даного типу техніки відноситься домофонне обладнання з функцією дистанційного керування дверима.

Можлива установка системи контролю доступу на основі домофона. Монтаж СКУД в даному випадку дозволяє обмежити вхід для сторонніх осіб в котедж, дачу, під'їзд будинку, а також розмовляти з відвідувачами і в разі необхідності відкривати двері дистанційно. Домофонні системи широко застосовуються як в квартирах і будинках, так і в офісах.

Внутрішні і зовнішні електромонтажні роботи, відеоспостереження, електромонтаж, системи контролю доступу

СКД Олтекс, Київ - Внутрішні та зовнішні електромонтажні роботи, охоронна і пожежна сигналізація, відеоспостереження, системи контролю доступу, системи структурованих кабельних мереж:
  • Пусконаладочниеработи (комплекс робіт пов'язаних з пуском і налагодженням встановленого обладнання, а також перевірка відповідності нормативним проектам і документам).
  • Електромонтажні роботи внутрішніх і зовнішніх мереж (отримання дозволу на електромонтажні роботи, виконання земляних робіт, складання кошторисів на електромонтаж, закупівля і поставка обладнання).
  • Системи відеоспостереження (надаємо повний спектр послуг призначених для візуального контролю і автоматичного аналізу зображень).
Системи контролю доступу (проектування і установка сукупності програмно-апаратних технічних засобів безпеки, що мають на меті обмеження / реєстрацію входу-виходу об'єктів (людей, транспорту) на заданій території).

Системи охоронної, пожежної сигналізації та системи оповіщення (автоматизований комплекс для охорони різних об'єктів, майна, включаючи прилеглу до них територію, окремих приміщень, автомобілів).

Замовити