Обслуговування систем безпеки

Обслуговування систем безпеки

ТЕХНІЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ СИСТЕМ БЕЗПЕКИ: ОСНОВНІ ВИДИ РОБІТ

В рамках обслуговування комплексних систем безпеки наша компанія СКД ОЛТЕКС Київ пропонує виконання різних робіт. Їх підбір здійснюється попередньо, ще при розробці проекту охоронної системи. При цьому питання цін на обслуговування систем безпеки обумовлюються в договорі, який наша компанія підписує з клієнтом. Всі виконувані в даному напрямку роботи з обслуговування КСБ можуть бути розподілені на такі групи:
  • плановий огляд і догляд за технічними засобами системи, що виконується згідно з графіком, завіреним сторонами, які підписали договір;
  • плановий ремонт системи безпеки, здійснюваний. Як і в попередньому пункті, відповідно до графіка;
  • позаплановий ремонт систем безпеки, потреба в якому може виникнути через форс-мажорних обставин.
Кожен з цих видів робіт з обслуговування систем безпеки та охорони в обов'язковому порядку розглядається в двосторонньому договорі. При цьому якщо перші два пункти розписуються з точним зазначенням розцінок, то вартість незапланованого ремонту охоронних систем може бути визначена тільки після виникнення його необхідності. Так чи інакше, але наші фахівці підбирають оптимальні рішення в подібних випадках, дозволяючи замовникам знизити до мінімуму свої витрати. Крім того, при плановому технічному обслуговуванні системи безпеки співробітники СКД ОЛТЕКС Київ докладають максимум зусиль для зменшення ризику поломок і виходу з ладу пристроїв системи.

ОБСЛУГОВУВАННЯ СИСТЕМ БЕЗПЕКИ: ЦІНИ І ІНШІ ПЕРЕВАГИ НАШИХ ПОСЛУГ

Комплексне обслуговування інтегрованих системи безпеки, яке виконується фахівцями СКД ОЛТЕКС Київ, гарантує для Вас безперебійне і максимально ефективне функціонування всіх технічних засобів. Якість і надійність наших послуг поєднуються з доступними розцінками і строгою відповідністю встановлених в графіку термінів. Компанія не просто дає гарантію на всі роботи, виконані з обслуговування систем безпеки, а й робить все можливе, щоб в процесі експлуатації цієї техніки наші клієнти навіть не згадували про існування гарантії!

Замовити